Fiege Sp. z o.o.

Pracownik Administracyjny

Miejsce pracy: Mszczonów k. Warszawa, Łódź, Żyrardów, Rawa Mazowiecka

Oferujemy:

  • Stałość zatrudnienia w oparciu o pełno etatową umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (wymagana gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym)
  • Możliwość rozwoju zawodowego z jasno określonymi warunkami
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym Cię zespole
  • Przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
  • Gwarantowana podwyżka po 12 miesiącach pracy
  • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia, bony pracownicze)
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

  • Budowanie trwałych relacji z Klientem
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Przygotowanie dokumentów do przyjęcia i wysyłki towaru z magazynu
  • Obsługa zwrotów towaru, wyjaśnienie niezgodności
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Sporządzanie raportów
  • Archiwizacja dokumentacji

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolności komunikacyjne