Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku „pracownika administracyjnego” będzie należało m.in.:
• obsługa sekretarsko-administracyjna biura;
• kontakt z klientami i kontrahentami Fundacji;
• udzielanie informacji na temat działań statutowych Fundacji;
• prace organizacyjno-logistyczne związane z realizacją projektów;
• organizacja i realizacja zaopatrzenia na materiały niezbędne do funkcjonowania biura;
• prace organizacyjno-logistyczne związane z uczestnictwem Fundacji w wydarzeniach wewnętrznych i zewnętrznych;
• prace organizacyjno-logistyczne związane z przygotowywaniem i rozliczaniem podróży służbowych, rezerwacje biletów, itp.;
• obsługa logistyczna spotkań, konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń organizowanych przez Fundację;
• redagowanie pism, artykułów i innych tekstów;
• prowadzenie korespondencji biurowej i innej – związanej z prowadzonymi przez Fundację działaniami statutowymi;
• prowadzenie rekrutacji uczestników do projektów, imprez i szkoleń, realizowanych przez Fundację;
• realizacja wsparcia typu asystenckiego dla osób z niepełnosprawnościami, będących uczestnikami projektów realizowanych przez Fundację;
• sporządzanie raportów, zestawień i innych dokumentów związanych z realizacją działań statutowych Fundacji.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
• w pełni dostępną przestrzeń biurową dla osób z niepełnosprawnościami,
• pakiet medyczny w prywatnej placówce medycznej LUXMED (po okresie próbnym),
• w razie potrzeby możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy np. w urzędzie,
• dofinansowanie do wypoczynku pracowników,
• dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników,
• dopłaty do udziału w wydarzeniach kulturalnych, oświatowych, zajęciach sportowych lub rekreacyjnych,
• dopłaty do żłobka, przedszkola, klubu dziecięcego lub innej placówki wychowania przedszkolnego,
• bezzwrotną pomoc finansową z tytułu urodzenia/przysposobienia dziecka,
• bezzwrotną pomoc finansową (zapomogę), w przypadku indywidualnych zdarzeń losowych, klęsk żywiołowych, długotrwałej choroby,
• dopłaty do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz kosztów ponadstandardowych badań,
• bony pieniężne dla pracowników oraz paczki dla dzieci z okazji świąt lub innych ważnych zdarzeń,
• dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych.

Wymagania

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie – min. średnie,
• biegłej obsługi komputera (Pakiet Office, Outlook),
• komunikatywności, odpowiedzialności, systematyczności,
• samodzielności, rzetelności i dobrej organizacji pracy,
• wysokiej kultury osobistej,
• umiejętności pracy w zespole,
• doświadczenie w pracy w „trzecim sektorze” będzie dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Inne