Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2017.

Pracownik administracyjny

Kraków, małopolskie

Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

1. Bieżącą obsługa sekretariatu (prowadzenie korespondencji, obsługa połączeń telefonicznych oraz kontaktów mailowych),

2. Obsługa urządzeń biurowych

3. Sprawy organizacyjne biura, realizacja zamówień m.in. biurowych, spożywczych, marketingowych

4. Prowadzenie i aktualizacja bazy klientów, ewidencja umów, rejestracja badań w systemie

5. Aktualizacja informacji na stronie internetowej , prowadzenie strony na Facebooku

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia min. licencjat – mile widziane wykształcenie biologiczne lub pokrewne ewentualnie w zakresie administracji

• doskonałej obsługi komputera (MS Office, aplikacje internetowe, obsługa Wordpress)

• zdolności organizacyjnych

• inicjatywy, samodzielności w działaniu

• doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku

• język angielski min. poziom B2

Oncogene Diagnostics sp. z o.o. została założona w 2010 roku przez pracowników Wydziału... Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od samego początku Oncogene Diagnostics cieszy się zaufaniem placówek naukowych i klinicznych, oraz klientów indywidualnych. Obecnie realizujemy zlecenia dla ponad 100 ośrodków medycznych w całej Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja i sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Medycyna / Opieka zdrowotna , Praca Inne