Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Pracownik administracyjny z językiem niemieckim

Poznań, wielkopolskie

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AXIALUS High Quality Workers poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska:
• Pomoc przy organizacji wyjazdu i zatrudnieniu pracowników tymczasowych
• Rozliczanie pracowników
• Wysyłanie i weryfikacja faktur do klienta niemieckiego
• Windykacja ew. należności
• Wprowadzanie godzin pracowniczych do systemu
• Szukanie kwater na terenie Niemiec
• Wyjazdy do Niemiec samochodem służbowym

Wymagania

Wymagania
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Mile widziana znajomość niemieckiego prawa pracy
• Samodzielność, skrupulatność i dokładność

Oferujemy:
• Ciekawą pracę na rynku międzynarodowym
• Umowę o pracę na pełen etat
• Po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną
• Pracę w młodym teamie

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa