Pracownik administracyjny - wsparcie działu technicznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Palmiry, mazowieckie

Miejsce pracy: Palmiry

Numer ref. PAD/057/EBY

Manpower dla swojego międzynarodowego Klienta w Palmirach (k. Warszawy) poszukuje PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNEGO do wsparcia prac działu technicznego.

Zadania:

  • Przepisywanie danych z obecnego do nowego systemu
  • Uzupełnienie i analizowanie plików Excel
  • Aktualizowanie parametrów i konfiguracji wdrażanego systemu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową, następnie możliwość nawiązania stałej współpracy bezpośrednio z Klientem
  • Atrakcyjną stawkę miesięczną
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Medicover, zniżki u Partnerów

Wymagania:

  • Angielski komunikatywny
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunków technicznych (bądź w trakcie studiów)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials