Pracownik administracyjny w Dziale Spraw Osobowych UJ CM

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

31-008 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• wykonywanie czynności kancelaryjnych w Dziale Spraw Osobowych, w tym w szczególności prowadzenie rejestru korespondencji wpływającej oraz rejestr i obsługa całości korespondencji wychodzącej z działu;
• obsługa sekretarska działu, w tym współpraca pomiędzy wszystkimi sekcjami i zespołami, rozdział korespondencji przychodzącej, kierowanie ruchem interesantów, obsługa gości, organizacja spotkań, udzielanie informacji telefonicznej, mailowej i ustnej;
• obsługa działowego konta mailowego oraz dbanie o aktualność i kompletność zasobów internetowych działu, w tym m.in. publikacja, aktualizacja i korekta informacji na stronie www działu;
• prowadzenie ewidencji środków trwałych działu oraz nadzór nad urządzeniami będącymi na stanie działu, w tym zgłaszanie napraw i przeglądów serwisowych, zamawianie materiałów eksploatacyjnych;
• monitorowanie zaopatrzenia w materiały biurowe i przygotowywanie bieżących zamówień;
• koordynacja, organizowanie i współpraca w zakresie prac archiwizacyjnych działu, w tym m.in. prowadzenie ewidencji spraw i akt przekazywanych do Archiwum.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne lub ekonomiczne);
• minimum 2–letnie doświadczenie w pracy zawodowej, szczególnie preferowane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej;
• biegła obsługa komputera, w tym szczególnie programów pakietu Office;
• kompetencje organizacyjne;
• solidność, zaangażowanie i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
• umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w realizacji wyznaczonych zadań;
• wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne;
• dodatkowym atutem będzie znajomość systemu informatycznego SAP.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa