Opis stanowiska pracy

Wsparcie badaczy Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w realizacji działań finansowanych w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza w Uniwersytecie Jagiellońskim, w szczególności w zakresie Priorytetowego Obszaru Badawczego qLife („Jakość badań dla jakości życia”).

Zadania:

Obsługa administracyjna:

• wsparcie dla Zespołu Sterującego oraz Zespołu Wykonawczego POB qLIFE, w tym dbanie o terminową realizację działań przewidzianych w ramach budżetu, przeprowadzanie konkursów, sprawozdawczość (zestawienia, raporty),

• wsparcie dla badaczy na etapie pozyskiwania środków finansowych, realizacji działań, raportowania,

• przygotowanie i weryfikacja umów, dokumentów finansowo-księgowych, wniosków i formularzy związanych z zamówieniami, dokumentów kadrowych oraz wszelkich innych dokumentów związanych z realizacją projektów,

Działania informacyjno-promocyjne:

• tworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych, dotyczących działań POB qLIFE, badaczy UJ CM oraz programu ID.UJ, w tym redagowanie krótkich tekstów oraz przygotowywanie prezentacji,

• dystrybucja informacji (newsletter, mailing, obsługa strony internetowej oraz mediów społecznościowych),

• wsparcie w organizacji spotkań.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,

• umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie relacji z naukowcami, efektywna komunikacja,

• umiejętność wyszukiwania i opracowywania informacji, przygotowania i redagowania tekstów, kreatywność, „lekkie pióro”,

• samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, inicjatywa, proaktywność,

• doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu,

• dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,

• znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

• doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów badawczych (w szczególności w sektorze medycznym) lub zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,

• zainteresowanie tematyką badań medycznych,

• doświadczenie w działaniach marketingowych lub promocyjnych skierowanych do środowiska naukowego, w szczególności medycznego,

• umiejętność obsługi programów graficznych

Warunki zatrudnienia:

• umowa o pracę - na czas trwania programu,

• wymiar czasu pracy - pełny etat,

• pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport),

• możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobycia doświadczenia oraz realizacji własnych pomysłów w prestiżowej organizacji,

• miejsce pracy: ul. Podwale 3.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Badania / Rozwój