Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY

przygotowanie wniosków o płatność,
monitoring i nadzór nad przebiegiem realizacji projektu,
uczestnictwo w kontrolach projektów jednostek sprawujących nadzór nad realizacją projektów
udział w opracowaniu wytycznych i procedur wewnętrznych niezbędnych do właściwej realizacji projektów,
przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej,
gromadzenie, przechowywanie i archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami w Uczelni,
współpraca z jednostkami Uczelni oraz Partnerami Uczelni w zakresie realizowanych działań projektowych.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Wymagania

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane wykształcenie administracyjne, ekonomiczne, prawne),
  • Umiejętności organizacyjne, samodzielność w wykonywanych obowiązkach, umiejętność pracy w zespole, operatywność, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w tym Europejskiego Funduszu Społecznego,
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych realizowanych w obszarze Szkolnictwa Wyższego,
  • znajomość prawa zamówień publicznych

MILE WIDZIANE

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku ds. rozliczania projektów unijnych/ds. projektów unijnych
  • (znajomość SL2014)

Oferujemy stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Badania / Rozwój, Praca Inne