Pracownik Administracyjny/Specjalista ds. Umów - rekrutacja online

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - konsorcjum budowlanego poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Administracyjny/Specjalista ds. UmówMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • Utrzymywanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji w biurze,
  • Koordynacja i nadzór nad kompletowaniem dokumentów umownych i ich weryfikacja,
  • Weryfikowanie dołączonych do umów zaświadczeń i załączników,
  • Uzyskiwanie koniecznych opinii oraz koordynacja wszelkich działań mających na celu właściwe zawieranie umów,
  • Codzienne wsparcie działu prawnego,
  • Prowadzenie rejestru obsługiwanych umów i zleceń
  • Przygotowywanie prostych pism kierowanych do urzędów lub kontrahentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowani kandydaci po studiach administracyjnych i pokrewnych),
  • Doświadczenie w pracy lub współpracy z firmą z branży budowlanej przy obsłudze prawnej kontraktu (preferowane),
  • Biegła obsługa komputera,
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej na pokrewnych stanowiskach (warunek konieczny),
  • Sumienność i obowiązkowość.

Oferujemy:

  • Pracę przy dużej inwestycji budowlanej,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Kontrakt na 4 lata z możliwością dalszego przedłużenia przy innej inwestycji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.