Pracownik administracyjny / Sekretarka

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera na rynku nowoczesnych technologii medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik administracyjny / SekretarkaMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • prezentowanie oferty
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami
  • rejestracja i obsługa pacjentów
  • koordynacja grafiku przyjęć
  • sporządzanie raportów
  • współpraca z zespołem medycznym
  • zarządzanie dokumentacją i korespondencją

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • entuzjazm, wysokie umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista, inicjatywa, dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • biegła obsługa komputera (w szczególności pakietu MS Office)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.