Pracownik administracyjny ds. gospodarowania odpadami

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bolesławiec, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bolesławiec

Miejsce pracy: Okmiany

Zadania:

  • Nadzór nad procesem gospodarowania odpadami (opakowania)
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie nadzoru nad magazynem odpadów niebezpiecznych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z ochrony środowiska i/ lub gospodarki odpadami - mile widziana
  • Dobra znajomość programów Excel i Outlook
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka dbałość o bezpieczeństwo w trakcie pracy

Oferujemy:

  • Pracę na stałe
  • Pracę od pon. do pt. (godziny 8-16 lub 9-17)
  • Ewentualne dofinansowanie zdobycia potrzebnych uprawnień
  • Pracę w znanej, prestiżowej firmie
  • Pracę od zaraz - sprawną, bezstresową rekrutację
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w firmie, która dba o rozwój zawodowy swoich pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials