Pracownik administracyjny/Asystent/ka

Gi Group Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji
• Obsługa centrali telefonicznej
• Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
• Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

• Dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook, Internet).
• Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o wpisanie poniższej klauzuli przy wysyłaniu aplikacji:

" Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.