Pracownik administracyjno-biurowy

ASB Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma deweloperska z zagranicznym kapitałem, działająca w krajach Europy środkowej i wschodniej (w tym w Polsce) specjalizująca się w sektorze obiektów komercyjnych (obiekty handlowe) poszukuje doświadczonej, odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie pracy Biura.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentacji,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura,
  • kontakt z instytucjami i klientami firmy,
  • utrzymanie porządku w Biurze,
  • wspieranie zespołu w aktualnie prowadzonych projektach,
  • zaopatrywanie Biura w materiały biurowe

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • sumienność, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • samodzielność, kreatywność, asertywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód,
  • wykształcenie min. średnie

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • pracę w biurze we Wrocławiu.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat