Pracownik administracyjno-biurowy

During Polska Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - During Polska Sp. z o.o. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej firmie – na podstawie umowy o pracę

• praca od 8:00-16:00 (poniedziałek – piątek)

• możliwość rozwoju

• przyjazna atmosfera w pracy – wsparcie osób z innych działów

• ubezpieczenie zdrowotne

Zakres obowiązków:

• nadzór nad sprawnym funkcjonalnie biura

• kompleksowa obsługa klienta (zamówienia, dokumenty sprzedaży, wydania zewnętrzne)

• współpraca ze spedycją, organizacja transportów krajowych jak i międzynarodowych

• współpraca z działem księgowym, wprowadzanie faktur do systemu Odoo

• zamawianie materiałów biurowych

• skanowanie, kserowanie

Wymagania

Nasze wymagania:

• umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

język angielski na poziomie min B2 – z tym językiem będziesz pracować przy dokumentacji, będzie on również potrzebny do komunikacji

• mile widziany język włoski

• znajomość pakietu Microsoft Office -szczególnie Excel,

• obsługa poczty elektronicznej

• doświadczenie w pracy biurowej 2 lata(Pracownik administracji lub logistyki)

• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

• dokładność, sumienność i wielozadaniowość

SZYBKI I PRZEJRZYSTY PROCES REKRUTACJI:

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. Telefonu od Kingi z działu HR(kontakt do 72h od przesłania CV), która przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę.

2.Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem bezpośrednio w firmie - rozmowa techniczna

3.No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa