Pracownik administracyjno-biurowy

Magra Wilhelm&Wspólnicy Sp. j.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
- organizowanie i koordynowanie pracy w biurze
- sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kancelaryjno-biurowej oraz finansowo-księgowej
- obsługa interesantów
- obsługiwanie urządzeń biurowych
- organizowanie prac związanych z konserwacją sprzętu, urządzeń i pomieszczeń
- kontrola przepływu informacji
- organizowanie obsługi interesantów w jednostce administracyjnej
- sporządzanie dokumentacji prawnej i spraw pracowniczych

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego wymaga się minimum wykształcenia średniego, aczkolwiek preferowane jest wyższe (kierunek studiów często uzależniony od profilu działalności firmy) Pracownicy zatrudnieni w biurze powinni posiadać umiejętność gromadzenia, przetwarzania, analizowania informacji, prawidłowego wnioskowania oraz jasnego formułowania przekazu. Wymagane jest, aby wykazywali się umiejętnością obsługi sprzętu biurowego oraz oprogramowania komputerowego używanego do obsługi administracyjno-biurowej (np. pakiet biurowy MS Office).

Prezentacja firmy

Firma MAGRA posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie syst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa