Pracownik administracyjno-biurowy

Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.

Międzyrzecz, lubuskie

Opis stanowiska pracy

PROMENS MIĘDZYRZECZ SP. Z O.O.

Firma Promens Międzyrzecz należąca do RPC Group Plc, jest wiodącym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych wytwarzanych w procesie formowania rotacyjnego (rotational moulding).

Grupa RPC jest notowana na giełdzie w Londynie. W ramach grupy funkcjonuję ponad 200 zakładów zatrudniających 25 000 pracowników.

Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od produkcji części plastikowych, wyposażenia ich w niezbędne akcesoria aż po dostarczenie finalnego produktu. Promens Międzyrzecz dostarcza rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów w wielu segmentach przemysłu jak motoryzacja, produkcja maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, autobusów, energii odnawialnej, systemów kanalizacji czy sieci przesyłowych.

Firma posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007 i IATF 16949:2016.

Miejsce pracy: Międzyrzecz

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • bieżące wsparcie administracyjne działu logistyki

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości pakietu programów Microsoft Office,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • samodzielności i umiejętności organizacyjnych,
  • obowiązkowości i zaangażowania,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie medyczne dla pracownika oraz twojej rodziny,
  • kartę sportową Sodexo Flexi Pass,
  • budżet szkoleń związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość zakupu akcji Grupy RPC z bonifikatą.

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy, prowadzonej przez firmę Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że znane jest mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat