PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY

PREBYTES

LEŻAJSK, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą informatyczną działającą na rynku polskim i zagranicznym od 10 lat. Realizujemy wiele ciekawych i ambitnych projektów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych, równocześnie będąc dla nich wsparciem w zakresie świadczonych usług. Tworzymy nowe, unikatowe produkty, dedykowane wyłącznie naszym partnerom. Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada wykształcenie wyższe
  • bardzo dobrze zna obsługę komputera
  • z łatwością korzysta z Word, Excel oraz PowerPoint
  • posiada praktyczne umiejętności korzystania z zasobów Internetu
  • potrafi odnaleźć potrzebne informacje w Google
  • łatwo nawiązuje kontakt z innymi ludźmi
  • wyróżnia się doskonałą organizacją własnej pracy
  • jest skuteczna w tym czego się podejmuje
  • lubi pracować w zespole
  • dobrze zna język angielski
  • chce dalej rozwijać się w branży IT
  • mieszka w okolicy Leżajska

Proponujemy Ci pracę, która polega na:

  • kompleksowej obsłudze recepcji biura
  • umawianie spotkań i obsłudze gości
  • kontrolowaniu stanu zaopatrzenia biura
  • samodzielnym wyszukiwaniu dostawców usług i towarów
  • nawiązywaniu kontaktu z potencjalnymi dostawcami
  • pozyskiwaniu różnych ofert
  • sporządzaniu analiz zakupowych
  • samodzielnym dokonywaniu zakupów
  • obsłudze reklamacji zakupionych towarów
  • monitorowaniu dostaw zamówionych usług i towarów
  • odbieraniu, wysyłaniu i rejestrowaniu wysyłek
  • wsparciu reszty zespołu w codziennych obowiązkach
  • dbaniu o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • bezpłatne profesjonalne szkolenia
  • nowoczesne środowisko pracy
  • przyjemną, zespołową atmosferę pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze IT
  • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca2019(at)prebytes.pl

Jeżeli chcesz nam umożliwić zapoznanie się z Twoim CV, prosimy o zawarcie w wiadomości poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli w ciągu 14 dni od daty wysłania przez Ciebie CV nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, iż nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoje CV oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte. Administratorem danych osobowych jest PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku, ul. Sandomierska 6, 37-300 Leżajsk. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celu jakim jest przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane nie będą powierzane innym odbiorcom. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą informatyczną działającą na rynku polskim i zagranicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta