Pracownik administracyjno - biurowy

GK Sprinkler Polska Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne
pracy Zarządu firmy, organizację spotkań i wyjazdów służbowych, prowadzenie korespondencji biznesowej, zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów, sporządzanie, realizację i nadzór nad zamówieniami.

Zakres zadań i obowiązków:
- obsługa administracyjna biura
- nadzór nad obiegiem dokumentów
- utrzymanie porządku dokumentacji biurowej
- kontakt z firmami zewnętrznymi
- nadzór nad dokumentacją ISO
- koordynacja zamówień z magazynem i dostawcami

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- dokładność, staranność oraz systematyczność
- samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

GK Sprinkler Polska Sp. z o.o. wiodąca firma z branży techniki przeciwpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja