Pracownik Administracyjno - Biurowy

Rafs Sp. z o.o.

CHORZÓW, 41-500, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków będzie należało:

- wystawianie faktur w programie Subiekt,
- wyjaśnianie niezgodności z kontrahentami,
- współpraca z Biurem Obsługi Klienta.

Co oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- umowę o pracę z nastawieniem na długoterminową współpracę,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

- nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji,
- odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętności organizowania własnej pracy,
- otwarta postawa, komunikatywność,
- dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
- dobra znajomość pakietu Insert (głównie Subiekt).

Prezentacja firmy

Od 1997 roku posiadamy w Naszej bazie kilka tysięcy wartościowych klient... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja