Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0314

Obowiązki:

zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, przygotowywanie poczty i jej wysyłka, organizacja i obsługa spotkań biznesowych, organizacja wyjazdów służbowych, planowanie i realizacja zaopatrzenia firmy w artykuły biurowe, spożywcze oraz eksploatacyjne, współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi, współpraca ze wszystkimi działami w zakresie tłumaczeń w języku ukraińskim, rosyjskim, dokonywanie zewnętrznych zakupów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie budowlane, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość j. ukraińskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie, znajomość systemu Windows XL, Internetu, PDF online, obsługa komputera na poziomie zaawansowanym, sumienność rzetelność, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

Miejsce pracy: GLINKI 144, 85-861 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy w godz. 10.00-14.00: 724-013-433

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy