Pracownik administracyjno - biurowy

Atar Sp. z o.o.

50-451 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ATAR Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY
Opis stanowiska:

- zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
- organizacja obiegu dokumentów
- prowadzenie magazynów
- przygotowywanie projektów umów i innych dokumentów
- nadzór nad dokumentacją Zarządu
- bezpośredni kontakt z klientami w zakresie organizacji spotkań
- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

- samodyscyplina i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
- wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- zdolność myślenia koncepcyjnego i interdyscyplinarnego
- umiejętność ustalania priorytetów
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- wykształcenie prawnicze

Oferujemy:
- ciekawą i rozwojową pracę
- przyjazne warunki pracy
- umowę o pracę

Prosimy o zmieszczenie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę ATAR Sp. z o. o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

ATAR Sp. z o.o. jest spółką prowadzącą działalność we Wrocławiu i w Kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa