PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY/ OBSŁUGA SEKRETARIATU

Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2939

Obowiązki:

Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej; przygotowanie i prowadzenie korespondencji w ramach powierzonych zadań; zaopatrywanie pracowników Spółki w niezbędne materiały i sprzęt umożliwiający właściwe funkcjonowanie Spółki; dokonywanie zakupów i zlecanie drobnych napraw sprzętu biurowego; zgłaszanie do publikacji ogłoszeń prasowych; sporządzanie listy obecności pracowników Spółki; archiwizacja dokumentów w formie papierowej i elektronicznej; dbanie o powierzone mienie Spółki; terminowe udzielanie odpowiedzi na pisma i maile; obsługa programu czynszowego WINSARCZ w zakresie udzielania informacji o saldach i rozrachunkach; wsparcie administracyjno- biurowe dla pozostałych działów, bieżąca współpraca z Urzędem Miejskim oraz innymi kontrahentami.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie z zakresu administracji; 2 letnie doświadczenie na stanowisku; biegła obsługa komputera i programów oraz urządzeń biurowych; znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym; mile widziane ukończone kursy z zakresu administracji biurowej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00. Miejsce pracy: 89-247 Gdańsk, ul. Sobótki 9. Kontakt osobisty w siedzibie placówki lub telefoniczny: 58 520 80 70.

Miejsce pracy: Sobótki 9, 80-247 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Osoba do kontaktu: Gdańsk Gdańska Infrastruktura Społeczna

Telefon: 58 520 80 70

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy