Pracownik administracyjno-biurowy/Asystent koordynatora

Grupa Infomax

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

 •    Ważne są dla Ciebie: luźna atmosfera pracy, ciekawe obowiązki, elastyczne godziny pracy i rozwój?
•    Jesteś pełen pozytywnej energii lubisz wyzwania i nie przeraża Cię praca nad kilkunastoma projektami jednocześnie?
•    Poszukiwanie niestandardowych rozwiązań sprawia Ci satysfakcję?

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Katowice

Zapewniamy Ci:

  • cenne doświadczenia i pracę w firmie, gdzie w jednym budynku spotkasz się z grafikami, drukarzami, introligatorami, koderami stron www, specjalistami od marketingu, z którymi będziesz miał okazję współpracować przy różnorodnych projektach i rozwijać swoją wiedzę
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe motywujące premie za osiągnięte wynikielastyczne godziny pracy między 7.00 a 17.00
  • pracę w młodym, zgranym i doświadczonym zespole
  • wiele wyzwań i zadań przy realizacji ambitnych i technicznie zaawansowanych projektów

Twoimi obowiązkami będzie:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji oraz dokumentów
  • współpraca z klientami oraz innymi działami firmy
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami, negocjowanie korzystnych warunków współpracy
  • sporządzanie zestawień oraz raportów wewnętrznych
  • prowadzenie dokumentacji w programie Comarch ERP XL, Meritum
  • kompleksowa obsługa Klienta w zakresie realizacji zleceń – współpraca z drukarniami, introligatorniami, monitorowanie przebiegu zlecenia na poszczególnych etapach jego produkcji

Świetnie jeśli posiadasz:

  • doskonałą organizację pracy własnej, operatywność, komunikatywność
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem oraz klientami terminowość, dokładność, rzetelność, zdolność analitycznego myślenia
  • dobrą znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • poczucie humoru i dystans

Czekamy na Twoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Infomax to dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa, która w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa