Opis stanowiska pracy

Praca dla klienta zagranicznego.

Najważniejsze obowiązki:

  • wystawianie faktur,
  • rozliczanie czasu pracy konsultantów,
  • współpraca z menadżerami klienta.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe pakiety,
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dokładność,
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne.

Prezentacja firmy

Auditors Górka & Szulc to kancelaria księgowa świadcząca usługi zarówno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat