Pracownik administracji magazynowej

Gi Group Poland S.A.

Kokotów, małopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kokotów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administrowanie danymi w  komputerowym systemie magazynowym
  • Przygotowanie stosownych dokumentów magazynowych
  • Kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym
  • Kontakt z Klientem w zakresie obsługi zlecenia
  • Ewidencjonowanie prac operacyjnych związanych z przyjęciem oraz wydaniem towaru w systemie
  • Rozpatrywanie i odpowiadanie na zgłaszane reklamacje
  • Utrzymywanie porządku w dokumentacji, jej kompletowanie oraz segregowanie

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym znajomości procesów i dokumentacji magazynowej
  • Biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości programów WMS - mile widziane
  • Zaangażowania i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, w tym zmiana nocna oraz weekendy

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego w strukturach Firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • Praca od poniedziałku do piatku w godz. 7:00 - 15:00; 9:00 - 17:00, sporadycznie weekendy (dotyczy inwentaryzacji)
  • Stała opieka koordynatora z strony agencji
  • Benefity: multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.