Pracownik administracji magazynowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Umowa o pracę za naszym pośrednictwem
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • Praca w systemie dwuzmianowym (w miesiącach VII i VIII - jednozmianowy system pracy) oraz możliwość wprowadzenia zmiany nocnej na 2 tygodnie w roku
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa + premia miesięczna = 4025 zł brutto/miesiąc
  • Benefity: pakiet medyczny, karta sportowa ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Podstawowa znajomość programu SAP lub innego programu gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w pracy z programem MS Excel oraz z Outlook
  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej

Zadania:

  • Obsługa systemu magazynowego
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Praca z programem MS Excel, programami CDN, CMOK
  • Sporządzanie raportów i analiz na polecenie przełożonego
  • Obsługa mailowa klientów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy