Koordynator administracji magazynowej

Seifert Polska

Bielsko-Biała, śląskie

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 70 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Bielsko-Biała

Nr ref.: 141-2017_MAG

Główne zadania:

  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów dotyczących dostaw i wysyłek
  • Obsługa (mailowa i telefoniczna) klienta polskiego i zagranicznego
  • Rozliczanie dostaw i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
  • Obsługa programów magazynowych
  • Sprawdzanie zgodności wystawianych dokumentów z towarami wydawanymi z magazynu
  • Sporządzanie dokumentacji zgodnie z procedurami wymaganymi przez klientów magazynu

Państwa profil:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w administracji
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym autem
  • Dyspozycyjność- praca w systemie II zmianowym
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

Ponadto oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe świadczenie urlopowe o
  • Dofinansowanie karnetów sportowych i prywatnej opieki medycznej
  • Dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Od 2016 r. współpracujemy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu jako partner studiów dualnych na kierunku Logistyka.