Pracownik Administracji Magazynowej – umowa o pracę – praca stała

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Kontakt z Klientami;
  • Obsługa kierowców;
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej oraz magazynowej;
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Obsługa urządzeń biurowych (fax, kserokopiarka, skaner)
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej.

Oczekujemy jedynie:

  • Wykształcenia min. średniego;
  • Biegłej obsługi komputera na poziomie podstawowym;
  • Umiejętności obsługi programów Pakietu MS Office oraz Outlook;
  • Chęci zdobycia doświadczenia zawodowego i zaangażowania w powierzone zadania;
  • Dokładności i odpowiedzialności
  • Gotowości do pracy w systemie II zmianowym (6-14, 14-22)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu;
  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3000 zł brutto;
  • Umowę o pracę za pośrednictwem agencji Adecco z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta w późniejszym terminie;
  • Gruntowne szkolenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Praca dotyczy oferty tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Numer referencyjny: PAM/02/20/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.