Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1673

Obowiązki:

Pozyskiwanie kontrahentów na terytorium RP oraz krajach sąsiadujących w ramach rozwoju firmy z zakresu produkcji i dostarczania wyspecjalizowanego sprzętu gastronomicznego. Weryfikacja zamówień na ostatnim etapie ich kompletowania. Podstawowe czynności administracyjno-biurowe, w tym: przygotowanie statystyk sprzedaży, sporządzanie dokumentacji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Umiejętności i uprawnienia:

  • książeczka zdrowia dla celów sanitarno- epidemiologicznych
  • ABC Przedsiębiorczości
  • Kompleksowa obsługa biura z obsługą pakietu Ms Office i Internetu

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : Znajomość obsługi portalu ade-plus lub podobnych, związanych z wysyłką przesyłek. [Uprawnienie 1] : Podstawowa wiedza z zakresu agronomii [Umiejętność 1] : Znajomość obsługi programu księgowego Symfonia lub podobnych [Inne] : Niezbędne jest doświadczenie w handlu detalicznym oraz podstawowe zasady obsługi klienta. Wymagana znajomość z zakresu nauk rolniczych, w szczególności agronomii. j.ukraiński - biegły w mowie i piśmie j. rosyjski - biegły w mowie i piśmie j. angielski - biegły w mowie i piśmie

Miejsce pracy: Niedzielna 20A, 86-005 Białe Błota, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: rcfrytka@gmail.com lub tel. 721-340-144

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Telefon: 721-340-144

Email: rcfrytka@gmail.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy