Pracownicy rzeźni/Bretania/Francja

Work Service Express

Bretania, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Bretania »

ZADANIA:

• Przygotowanie tusz do obróbki

• Obróbka tusz poubojowych, trybowanie i wykrawanie mięsa

• Przetwarzania mięsa (wędliny, konserwy)

• Odbiór mięsa, kontrola jakości i magazynowanie

• Utrzymanie czystości w miejscu pracy

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy jako rzeźnik wykrawacz

• Umiejętność obsługi urządzeń masarskich

• Gotowość do pracy w niskich temperaturach

• Dobry stan zdrowia

• Znajomości języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie dodatkowe

• Możliwość wypracowania nadgodzin

• Możliwość długofalowej współpracy

• Umowa o pracę na warunkach francuskich

• Zakwaterowanie