Pracownicy Produkcji - umowa o pracę, dojazd, 3600 zł brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zadania:

  • Obsługa wtryskarek i maszyn do obróbki tworzyw sztucznych,
  • Ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy zgodnie z matrycą kompetencji,
  • Prowadzenie procesu zgodnie z dokumentacją technologiczną i jakościową,
  • Reagowanie na nieprawidłowości w procesie zgodnie z procedurą eskalacji,
  • Wypełnianie dokumentacji technologicznej i jakościowej w tym kart braków produkcyjnych,
  • Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń zgodnie z planem prewencji,
  • Raportowanie realizacji planu produkcyjnego,
  • Przestrzeganie standardów organizacji stanowiska,
  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu czytania dokumentacji technicznej,
  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi suwmiarki i mikrometrów,
  • Zdolność do pracy samodzielnej bez dodatkowego nadzoru,
  • Przykładanie wagi do dokładności i szczegółów,
  • Zdolność do wykonywania różnorodnych zadań,
  • Zdolność do przestrzegania instrukcji, nauki nowych procesów oraz znajomość czytania dokumentacji, sprawdzanie raportów, zestawień, itp.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u Naszego Klienta,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • darmowy transport do pracy,
  • premie do 15% wynagrodzenia zasadniczego,
  • wczasy pod gruszą, bony na święta.

lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska

Numer referencyjny: PF/08/2018/WRC/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.