PRACOWNICY PRODUKCJI/MAGAZYNÓW/PAKOWACZE

ImpactJob

Niemcy, zagranica

ImpactJob
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie
(KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia
pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI/MAGAZYNÓW/PAKOWACZY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie różnych towarów za pomocą skanera
  • Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie
  • Komisjonowanie Pick by Voice
  • Pakowanie towarów
  • Prace magazynowe
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Minimum PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pakowacza
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym na zmianę nocną)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,49-10,85 euro brutto/godzina + 10-20 euro netto diety/przepracowany dzień + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy dla PAR (warunek: minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego)
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ImpactJob

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy