PRACOWNICY OD ZARAZ - Monter / pracownik fizyczny / magazynier - 23zł brutto/h - 1 zmiana

Adecco Poland Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Chorzów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat (1-sza na 1miesiac, kolejna do końca trwania pracy),
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1zmianę w godzinach 07:00-16:00
  • Dwie przerwy po 30minut oraz jedna 15minutowa,
  • Wynagrodzenie podstawowe 23zł brutto,
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
  • Pakiet benefitów Adecco +Club,
  • Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • BARDZO SZYBKIE ZATRUDNIENIE!
  • Pracę w młodym zespole.

Zadania:

  • Wyposażanie hal magazynowych i obsługa wózka paletowego,
  • Dbanie o zasoby biurek produkcyjnych,
  • Prace magazynowe.

Praca dla osób:

  • Sprawnych fizycznie,
  • Idealna dla studentów / uczniów / absolwentów szkół i nie tylko !
  • Poszukujących pracy dodatkowej na okres 12tygodni.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "GLIWICE - PRACA SEZONOWA " na numer telefonu: 695-060-093 Oddzwonimy!

Numer referencyjny: MPF/05/2019/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.