Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, P.B. DOMBUD S.A. poszukuje pracowników budowlanych wszystkich specjalizacji (szczególnie wykończeniowców) do prac na budowach w Krakowie (min. Nowa Huta, Krowodrza).

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę /pełny etat/
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji oraz zamieszczenie odpowiedniej klauzuli.

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie