Pracownicy Budowlani / Construction Workers

Aurumesker ApS

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACOWNICY BUDOWLANI

Poszukujemy pracowników budowlanych wszystkich specjalizacji do projektów, które rozpoczynamy wkrótce w Danii.

Zatrudnimy od zaraz betoniarzy, zbrojarzy, stolarzy, operatorów maszyn i ogólnych pracowników budowlanych.

Złóż wniosek za pośrednictwem strony internetowej https://www.aurumesker.dk/pl/newpage lub klikając w przycisk APLIKUJ

Construction Workers

Construction Workers Required for projects in Denmark. All trades required for projects that are starting up shortly. Immediate vacancies for Concrete Workers, General Construction Workers, Steel fixers, Carpenters and Machine Drivers. Please apply through the website https://www.aurumesker.dk/pl/newpage

What do you want to do ?
New mailCopy

Prezentacja firmy

Construction Recruitment

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis