PRACOWNICA/PRACOWNIK PRODUKCJI. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 14,61€/h.

DIWA

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta na Bawarii, zajmującego się produkcją części elektrycznych i elektronicznych, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy:

  • kontrola jakości części elektronicznych,
  • pakowanie części elektronicznych,
  • pomoc przy produkcji

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę,
  • pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • zapewniamy mieszkanie

Oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym,
  • gotowości do pracy zmianowej

Wynagrodzenie wzrastające:

  • od pierwszego dnia 10,95 €/h, + dodatki zmianowe,
  • po pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym 12,41 €/h, + dodatki zmianowe,
  • po dwóch pełnych miesiącach kalendarzowych 14,61 €/h, + dodatki zmianowe

Zapraszamy!

Prezentacja firmy

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne