Prace remontowo budowlane

Askrenovaties

92-30 Gent, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję pracowników do prac remontowo budowlanych. Poszukuję. Monterów do konstrukcji gips karton. Chydraulika. Oraz osobę do prac wykończeniowych malowanie akryle itp. Zarobki w zależności od zaangażowania osoby pracującej od 8000 € do 15000€. Kwestia dogadania. Dobre warunki mieszkaniowe. Więcej informacji.

Prezentacja firmy

firma z branży budowlanej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa