Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Prace produkcyjne dla każdego

Pruszków, Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Piastów, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów kluczyków i stacyjek samochodowych
  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • Kontrola wyrobu pod względem jakościowym

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Zdolności manualne, dokładność, staranność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane kobiety, osoby 40+

Oferujemy:

  • Prostą i lekką pracę w Pruszkowie (okolice stacji PKP)
  • Umowę o pracę, w zależności od doświadczenia i kompetencji przez agencję lub bezpośrednio przez firmę
  • Wolne weekendy
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Premię za każdy przepracowany miesiąc
  • Możliwość transportu z Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja