Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac pomocniczych przy produkcji:
Prace pomocnicze przy produkcji

Numer referencyjny:
BS/PRDSR/10/2020

Miejsce pracy:
Kokotów

Zakres zadań:
- pakowanie maseczek do woreczka foliowego, układanie, towarowanie asortymentu

Oferujemy:
- umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- stawkę 19 zł brutto za godzinę
- pracę w jednej zmianie
- pracę dla renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem

Wymagania

Wymagania:
- umiejętności manualne
- uczciwość i sumienność
- chęć do pracy

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa... personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie