Prace pomocnicze przy produkcji

OTTO Work Force

Inwałd, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Inwałd

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac pomocniczych przy produkcji:

Numer referencyjny:
IS/PRDS/05/2020

Zakres zadań:
- pakowanie, układanie, towarowanie asortymentu

Oferujemy:
- umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- stawkę 17 zł brutto za godzinę
- pracę w trybie dwuzmianowym
- pracę dla renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem

- umiejętności manualne
- uczciwość i sumienność
- chęć do pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :
Agencją Pracy OTTO
ul. Szlak 77 w Krakowie

lub o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Inwałd”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.