Prace pomocnicze przy pakowaniu- Wrocław ul. Graniczna

Biznes Partner Sp. z o.o.

Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

APT Biznes Partner Sp. z o.o. z wpisem do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACE POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU.

Miejsce pracy: Wrocław ul. Graniczna.

ZADANIA:

- pakowanie artykułów kosmetyczno- przemysłowych do opakowań detalicznych i zbiorczych,
- kontrola jakości gotowych produktów,
- prace przy maszynach pakujących.

OFERUJEMY:

- umowę zlecenie,
- wynagrodzenie godzinowe 13,00 pln brutto/h,
- po okresie próbnym dodatek za frekwencję,
- elastyczny czas pracy (w oparciu o 2- zmianowy system),
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio przez firmę w ramach umowy o pracę.

Wymagania

- zdolności manualne,
- odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji