Prace pomocnicze na sklepie – praca dorywcza

OTTO Work Force

Mikołów, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Mikołów

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. (KRAZ 11500) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. DM/03/2021/D

Zakres obowiązków
- wstępne skręcanie rowerów przeznaczonych do sprzedaży
- dbałość o porządek na terenie sklepu

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- pracę dorywczą do połowy/końca marca
- stawkę godzinową 19 zł brutto
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania
- umiejętność współpracy w zespole
- chęć i motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.