Prace pomocnicze na produkcji oraz na wydziale drukarni

OTTO Work Force

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisko:

Nr ref: JD/PPP/03/2019

Opis stanowiska pracy:

- pomoc operatorowi maszyn drukarskich
- obsługa linii produkcyjnej
- pakowanie produktów
- pomoc w pracach produkcyjnych

Oferujemy:

- pracę od zaraz w międzynarodowej prężnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie
- praca w systemie 2 zmianowym bądź w systemie 4 brygadowym zależne od wydziału
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)
- możliwość rozwoju zawodowego
- umowa zlecenie po okresie 2 tygodni przejście na umowę o prace tymczasową
- możliwość dłuższej współpracy

Wymagania:

- punktualność
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.