Prace pomocnicze na produkcji - Katowice (Piotrowice - Ochojec)

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

40-657 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży introligatorskiej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych przy:

PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI

Katowice (Piotrowice - Ochojec)

Zadania:

Są to prace manualne oraz obsługa maszyn i automatów.
Prace pomocnicze na produkcji- podklejanie materiałów, uzupełnienie tasiemek do notesów i kalendarzy, opalanie, tłoczenie, oprawianie.

Oferujemy:

umowę zlecenie - 16 zł netto/h (2688,00 - 3400 na rękę miesięcznie), docelowo umowa o pracę tymczasową,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
kompleksową obsługę naszego konsultanta,
u nas spotkasz z przyjazną atmosferą w pracy,
wynagrodzenie wypłacane w terminie,
oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku od 40 lat.

Wymagania

dyspozycyjność do pracy od zaraz, praca na II zmiany - 06:30 - 14:30 oraz 14:00 - 22:00. W sezonie mile widziana praca w soboty,
zdolności manualne,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 688PLN - 4 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji