Prace pomocnicze na magazynie

OTTO Work Force

Kielce, świętokrzyskie

Wymagania:
- chęć do pracy

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kielce

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
Numer referencyjny:
OB/MAGKIEL/09/2020
Miejsce pracy:
Kielce
Zakres zadań:
- pomoc w rozładunku i załadunku przesyłek
- prace pomocnicze na magazynie
Oferujemy:
- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- pracę o charakterze dorywczym z elastycznym grafikiem
- pracę na ¾ etatu z możliwością dopełnienia do całego etatu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.