Prace magazynowe

OTTO Work Force

Świbno, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Świbno

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów do:

Prac magazynowych
Nr. ref.: AR/GDA/MAG/07/2019
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elbląska 130

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy zmianowej 6 dni w tygodniu
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- mile widziane doświadczenie w podobnych pracach

Obowiązki m.in.:
- proste prace magazynowe
- zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego
- rozładunek/załadunek towaru przy użyciu wózków elektrycznych

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- umowę zlecenie
-pracę od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.