OTTO Work Force OTTO Work Force

Prace magazynowe

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kosakowo

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. ref.: AR/KOS/MAG/06/2019
Miejsce pracy: Kosakowo, ul. Astrowa 9

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 11-19
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- mile widziane doświadczenie w podobnych pracach

Obowiązki m.in.:
- proste prace magazynowe
- pakowanie, układanie towaru, zmiany etykiet

Oferujemy:
- stawkę godzinową
- umowę zlecenie
-pracę od 3/06

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.