Prace magazynowe

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Kontenerowa
Nr ref: AR/MAG/GDY/09/2019

Wymagania:
• dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej
• mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Obowiązki:
• proste prace magazynowe
• pakowanie, układanie towaru, zmiany etykiet
• utrzymanie czystości na miejscu pracy
• sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:
• umowę zlecenie - w ramach pracy tymczasowej
• wynagrodzenie godzinowe
• pracę od zaraz
• pracę w renomowanej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.