Prace Magazynowe w firmie logistycznej

Gi Group Sp. z o.o.

Gądki, wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Gądki

Zadania:

  • praca na powierzchni magazynowej
  • wyładunek/załadunek przesyłek
  • kompletowanie, zabezpieczenie przesyłek oraz przygotowanie do dostarczenia
  • obsługa magazynu wysokiego składowania

Wymagania:

  • zdolność do pracy 3 - zmianowej
  • uprawnienia na wózki widłowe - bardzo mile widziane, NIE KONIECZNE
  • brak przeciwwskazań do pracy stojącej i chodzącej, z możliwością dźwigania

Oferujemy:

  • umowę o prace tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość premii wydajnościowej
  • pakiet benefitów

Jesteś zainteresowany? Wyślij CV, zadzwoń lub napisz SMS o treści "PRACA LOGISTYKA", oddzwonię!
668-281-846

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.