Prace magazynowe - Gliwice

OTTO Work Force

Gliwice , śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: MA/04/2018/SBD

Opis stanowiska:
- pakowanie i rozpakowywanie paczek z elektronarzędziami,
- liczenie i oklejanie przedmiotów,
- inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- chęć i motywacja do pracy,
- sumienność, dokładność

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- stawkę godzinową 15 zł brutto/h
- elastyczny grafik,
- pracę w systemie dwuzmianowym,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę na terenie Tulipan Parku w Gliwicach.

Zapraszamy do aplikowania również studentów!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.